Jak wybrać pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem?

Wybierając pierścionek zaręczynowy mężczyzna powinien dopasować go przede wszystkim do charakteru przyszłej panny młodej. Jak wybrać pierścionek dla kobiety odważnej, niezależnej, która nie boi się eksperymentować z modą?

Czarny diament – kamień dla odważnej kobiety

Pierścionek zaręczynowy musi być wyjątkowy i niebanalny. Bardzo ważne jest jednak, by pasował do kobiety, która będzie nosiła go na palcu przez całe życie.

Wiele kobiet bardzo chętnie wybiera pierścionki z oczkiem, które będzie w uniwersalnym kolorze. Sprawdzi się biały diament, szafir czy brylant. Nie każda kobieta jednak lubi klasyczne rozwiązania. Dla kobiet odważnych, które lubią eksperymentować ze strojem oraz biżuterią bardzo ciekawy może okazać się pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem.

Czarne kamienie są wyjątkowo eleganckie i gustowne. Wyglądają pięknie w połączeniu z kamieniami białymi czy czerwonymi.

Jak wybrać wzór pierścionka zaręczynowego z czarnym oczkiem?

Wybierając pierścionek z czarnym diamentem na zaręczyny, bardzo ważne jest określenie koloru złota, z którym ma być połączony. Czarne kamienie, takie jak diament czy brylant pięknie komponują się ze złotem białym, żółtym oraz różowym.

Pierścionek z czarnym brylantem może mieć jedno większe oczko w koronie bądź kilka mniejszych, które będą komponowały się w delikatny, subtelny wzór. Bardzo ważne jest dostosowanie pierścionka do biżuterii, która nosi wybranka. Dzięki temu, mimo iż pierścionek z czarnym diamentem lub brylantem jest dosyć awangardowym wyborem będzie się on elegancko komponował z pozostałą biżuterią.

Dodaj komentarz