Bransoletki męskie skórzane – biżuteria nie tylko dla rockmanów

Bransoletki wykonane z materiałów skórzanych bądź skóropodobnych niemal od zawsze kojarzą się z muzykami – to stylizacja, która na stałe wpisała się w styl osób śpiewających i grających na rockowej scenie. Jednak ta męska biżuteria nie jest przeznaczona jedynie dla rockmanów – coraz więcej mężczyzn decyduje się na tego typu ozdobę, która potrafi nie tylko podkreślić sportowy ubiór, ale także nadać nieco oryginalności eleganckiej koszuli bądź garniturowi.

Cechy męskich bransoletek skórzanych
Męskie bransoletki – w odróżnieniu od kobiecych – mają swój charakterystyczny styl. Przede wszystkim nie mają nic wspólnego z bransoletkami przeznaczonymi dla kobiet – nadmiernie błyszczącymi, brzęczącymi i poruszającymi się w rytm gestykulacji. Podstawowe cechy męskich bransoletek skórzanych to:
– prostota (bez nadmiernych ozdobników),
– ciemna kolorystyka (najczęściej czerń lub brąz),
– ścisłe przyleganie do nadgarstka,
– wyrazistość (podkreślająca surowość męskich stylizacji),
– stabilność.
Wiele firm oferuje bransoletki męskie z określonymi hasłami lub indywidualnymi grawerami, stworzonymi na specjalne życzenie klienta.

Dla kogo pasują męskie bransoletki wykonane ze skóry
Bransoletki męskie skórzane są na tyle uniwersalne, iż niemal każdy mężczyzna (lubiący ozdoby tego typu) znajdzie coś najbardziej odpowiedniego dla siebie. Wielbiciele klasyki mogą zdecydować się na bransoletki o prostym kroju i nieskomplikowanym wzorze – na przykład jeden skórzany pasek wykończony metalowym zapięciem lub ozdobiony delikatnym grawerem. Natomiast panowie lubiący nutkę ekstrawagancji mogą wybrać bransoletki z większą ilością dodatków lub składające się z kilku elementów. Ciekawą propozycją jest stworzenie bransoletki skórzanej na indywidualne zamówienie – w tym przypadku może ona zawierać osobisty tekst lub symboliczny obrazek.

Dodaj komentarz