Ciekawa męska biżuteria

Trendy w modzie męskiej szybko się zmieniają, co jakiś czas pojawia się coś nowego, co albo zdobywa szturmem serca panów zainteresowanych modą, albo przechodzi bez echa. Tak właśnie jest z męską biżuterią.

Złoty łańcuszek męski, czyli najbardziej klasyczny element męskiej biżuterii

W przypadku biżuterii dla mężczyzn można kierować się albo najnowszymi trendami, albo wybierać to, co klasyczne i ponadczasowe. W tym drugim wyborem z pewnością okaże się złoty łańcuszek męski Marko.pl wykonany z tego szlachetnego kruszcu w odcieniu żółtym lub białym. Cienki lub trochę grubszy złoty łańcuszek, to dyskretna męska biżuteria do noszenia na szyi. Grube złote łańcuchy są natomiast chętnie zakładane przez młodych mężczyzn inspirujących się stylem hip-hopowym. Nosi się je wtedy trochę bardziej ostentacyjny sposób, zakładając je na górę koszulki czy swetra. Bardzo często młodzi mężczyźni lubiący ten styl uzupełniając swoje stylizacje dodatkowo o złote kolczyki na wkrętki.

Biżuteria wykonana ze skóry

ciekawe biżuterią męską można również kupić ze skóry. Skórzane bransoletki to na przykład ciekawy dodatek dla mężczyzn lubiących styl rockowy, dobrze wyglądają one z kurtkami ramoneskami, albo z kraciastą koszulą i jeansami. Jeżeli szuka prezentu dla mężczyzn, który dobrze uzupełni również wizerunek biznesowy, to z pewnością w tej roli świetnie sprawdzi się piękny męski zegarek. Jednym słowem asortyment męskiej biżuterii wcale nie jest tak mały jak można by sądzić.

Dodaj komentarz