Jaką bransoletkę wybrać na prezent?

Jak wiadomo, kobiety uwielbiają być obdarowywane fantastycznymi prezentami przez mężczyzn. Biżuteria oczywiście zalicza się do tego rodzaju produktów. Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większym zainteresowaniem cieszy się srebrna bransoletka. Obecnie wybór biżuterii jest znacznie trudniejszym zadaniem, niż mogłoby się wydawać. Jakie aspekty należy uwzględnić przed podjęciem ostatecznej decyzji?

Rozmiar bransoletki

Rozmiar będzie uzależniony od obwodu nadgarstka przedstawicielki płci pięknej. Rekomendowane jest dodanie do uzyskanej wartości przynajmniej 2 cm. Problem może pojawić się dopiero w sytuacji, gdy mężczyzna będzie chciał sprawić kobiecie niespodziankę i zupełnie nie wie, jaki rozmiar będzie najbardziej odpowiedni. Znacznej większości pań będzie pasowała bransoletka o długości 19 cm. Jeżeli jednak kobieta jest bardziej puszysta, rekomendowane jest postawienie na produkt 2 cm dłuższy. 

Styl bransoletki

Jaką bransoletkę wybrać? Obecnie osoby zainteresowane zakupem tego rodzaju biżuterii mają ogromny wybór bransoletek w różnych stylach. Świetnymi przykładami mogą być:

– ozdoby z koralikami

– łańcuszki na rękę

– ozdobne koraliki.

Jeżeli mężczyzna nie chce popełnić błędu przy zakupie, powinien zwrócić szczególną uwagę na to, jaką bransoletkę kobieta nosi na co dzień. Bransoletka srebrna najlepiej zda egzamin w sytuacji, gdy panowie nie będą mieli możliwości sprawdzić biżuterii partnerki. W najprostszym możliwym ujęciu tego typu bransoletki pasują praktycznie do wszystkiego. Panie będą mogły zakładać biżuterię zarówno na wieczorne wyjście, jak i na co dzień. 

Kolor bransoletki

Można zaobserwować, że z roku na rok przedstawicielkom płci pięknej coraz bardziej podoba się bransoletka pozłacana (taką bransoletkę możemy znaleźć m.in. na tej stronie). Bardzo dobrym wyborem będą również kolorowe kamienie jubilerskie. Jeżeli kobiety preferują barwną biżuterię, wspomniany wybór będzie najlepszą możliwą opcją. Bezpiecznym rozwiązaniem będzie zakup bransoletki srebrnej z cyrkoniami. Dzięki swojej uniwersalności perfekcyjnie będą pasowały do dowolnego koloru stylizacji. 

Dodaj komentarz