Modna biżuteria na rok 2020

Złota biżuteria jest niezwykle wdzięcznym tematem w kwestii ozdób na uszy, szyję lub nadgarstek. Jest ponadczasowa, elegancka i nigdy nie wyjdzie z mody. Zmieniają się jedynie trendy i wygląd złotej biżuterii.

Złote kolczyki

Klasyczna ozdoba uszu i idealne uzupełnienie dla złotych naszyjników. Bardzo modne jest noszenie ich nie do pary, co nadaje stylizacji nonszalancji i zalotności. Awangardowe kolczyki w rozmiarze XXL znów są w trendach. Gładkie lub ozdobione kryształkami złote, ciężkie koła promowane są przez m.in. Dolce & Gabbana oraz Versace. Dla odważnych świetną opcją jest noszenie jednego, rzucającego się w oczy kolczyka. Modną biżuterią są też długie, cienkie kolczyki.

Modne naszyjniki

Oprócz już nieśmiertelnych delikatnych łańcuszków układanych warstwowo z wieloma zawieszkami, modna biżuteria na szyję przybiera nieco cięższą formę. Ciężkie złote chokery, przypominające łańcuchy, w towarzystwie innych materiałów podbijają wybiegi mody. Nadal modne są też łańcuszki w delikatnym wydaniu i zawieszką w kształcie literki.

Bransoletki na topie

Do modnych chokerów dopinamy ultramodne zawieszki w kształcie muszli. Mogą być to małe elementy lub jeden duży akcent. Nowoczesna biżuteria online zaskakuje ozdobami przedstawiającymi ażurowe liście, kwiaty lub wzory marynistyczne. Wciąż modne są bransoletki z charmsami, warto zdecydować się na te w najmodniejszym kolorze na rok 2020 czyli Classic Blue.

Modna biżuteria dostępna na Marko.pl.

Dodaj komentarz