Modne męskie bransoletki

Chociaż świat mody jest poważnym biznesem, gdzie zarabia się potężne miliony to dla zwykłych użytkowników, moda powinna być zabawą. Bardzo często mężczyźni są zachowawczy, jeśli chodzi o temat ubrań, a już tym bardziej dodatków i akcesoriów. Nie wiedzieć czemu, schematowo przyjęło się, że biżuteria jest zarezerwowana dla kobiet, a mężczyźni mogą sobie pozwolić na zegarek, obrączkę. Czy jest to prawda?

Bransoletki męskie

bransoletka meska sklep Marko

Bransoletka męska jest niezwykle modnym i eleganckim dodatkiem. Dodatkowo, jeśli jest ona dobrze dobrana to jest praktycznie niewyczuwalna na dłoni i nie przeszkadza w funkcjonowaniu w domu, w pracy.

Faktem jest, że z męską biżuterią łatwo jest przesadzić. Dlatego bezpieczną opcją będzie postawienie na minimalizm – w ilości, oraz pod aspektem wizualnym. Takie proste bransoletki bez problemu połączymy z różnymi stylizacjami – eleganckimi, codziennymi, a nawet sportowymi.

Męskie bransoletki – uniwersalny dodatek

Warto zwrócić uwagę na tworzywo bransoletki. Propozycji jest wiele. Najbardziej uniwersalnymi będą proste okręgi, bez dodatków, które są wykonane ze złota, srebra, tytanu czy stali. Mają jednolity kolor i kształt. Nie rzucają się w oczy, na dodatek nie trzeba ich zdejmować do kąpieli i do spania.

Kolejnym uniwersalnym materiałem jest drewno. Na rynku często pojawiają się bransoletki z wygrawerowanym napisem czy datą. Inną opcją są też drewniane, jednolite koraliki.

Dodaj komentarz