Stacjonarne sklepy jubilerskie czy internetowe?

W internecie coraz częściej można natknąć się na oferty sklepów jubilerskich online. Klienci znajdą w nich złotą i srebrną biżuterię, podobnie jak w lokalnych sklepach z biżuterią, jednak ich ceny potrafią być o wiele niższe, co przyciąga wielu kupujących. Jakie są jednak korzyści kupowania w każdym z tych miejsc?

Indywidualna oferta w sklepach stacjonarnych

sklep z biżuteriąLokalne sklepy mają to do siebie, że każdy klient może poprosić o indywidualne dobranie biżuterii do jego potrzeb i skorzystanie z opinii sprzedawcy. Jubiler najczęściej posiada dużą wiedzę na temat swoich produktów, przez co pokaże klientowi tylko te, które najlepiej by mu odpowiadały. Pozwala to na najlepszy i najłatwiejszy wybór biżuterii. Wadą tego rozwiązania jest jednak to, że biżuteria w sklepach stacjonarnych potrafi być o wiele droższa niż w tych internetowych.

Niskie ceny i rabaty

Aby przebić się przez konkurencję, sklep jubilerski online musi oferować jak najbardziej przystępne i promocyjne ceny. Można spotkać się z tym szczególnie w okresie przed ważnymi świętami okolicznościowymi, takimi jak Dzień Matki lub Dzień Babci, ale również Boże Narodzenie. W tego typu sklepach jak np. sklep z biżuterią Marko.pl często pojawiają się rabaty na część asortymentu, dzięki czemu można nabyć biżuterię po promocyjnej cenie. 

Dodaj komentarz