Szafiry- najlepszy prezent zaręczynowy?

Pierścionek zaręczynowy to niezwykle ważna biżuteria. Panowie, przed którymi stoi wybór odpowiedniego pierścionka, często mają z tym ogromny problem. Trafny wybór to w końcu zadowolenie partnerki i większe szanse na wypowiedzenie przez nią wyczekiwanego „tak”.

Szafiry i brylanty- najlepsze połączenie?

Wśród ogromnej oferty jubilerskiej, wciąż nieustającym powodzeniem cieszą się pierścionki klasyczne, takie, jakie kiedyś wybierali nasi dziadkowie czy ojcowie. Klasyka zawsze jest w modzie, ciężko też by nie podobała się większości pań, kiedy to podziwia się ją na starych obrazach, czy w książkach. W klasycznych pierścionkach zaręczynowych szafiry często występują w otoczeniu brylantów- jest to najbardziej ekskluzywna wersja ich prezentacji. Która z pań nie marzy o takiej wersji swojego zaręczynowego pierścionka?

 

Pierścionek zaręczynowy z szafirem

Pierścionek zaręczynowy z szafirem to propozycja dla tych pań, które lubią kolorową biżuterię. Szafir ma niezwykle charakterystyczny niebieski kolor, stąd też nie każdemu może przypaść do gustu. Jest to jednak kamień bardzo popularny, bardzo ceniony w świecie jubilerskim, stąd nawet najbardziej wybredna narzeczona powinna docenić jego moc. A jak o mocy mowa, to pierścionek zaręczynowy z szafirem, jest też bardzo dobrym amuletem. Ci, którzy wierzą w cudowne działanie kamieni szlachetnych, na pewno docenią dobry wpływ szafirów na ogólne samopoczucie osoby obdarowanej.

Dodaj komentarz