Bransoletka z imionami dzieci – idealny prezent dla mamy

Każde dziecko prędzej czy później staje przed wyborem prezentu dla swojej rodzicielki. Zazwyczaj decyzja ta nie jest łatwa, a wymyślenie czegoś, co jednocześnie sprawi mamie radość i nie wyląduje na długie lata w zamkniętej szufladzie to nie lada wyzwanie. Z pomocą przychodzą prezenty personifikowane, dzięki którym osoba obdarowywana na zawsze zapamięta, od kogo i w jakich okolicznościach otrzymała podarunek. Świetnym pomysłem na indywidualny prezent dla mamy są bransoletki z imionami dzieci. 

Rodzaje bransoletek

Bransoletki damskie z imionami dzieci muszą oczywiście spełniać również inne wymagania. Powinny być dopasowane do stylu mamy, uniwersalne do noszenia na co dzień oraz wygodne. Na szczęście producenci oferują nam naprawdę szeroki wybór:

– bransoletki na łańcuszku z grawerem – bardzo delikatne i pełne stylowego szyku,

– bransoletki skórzane – eleganckie, bardziej casualowe, idealne na co dzień. 

– bransoletki z koralikami – niewinne i radosne, 

– bransoletki sznurkowe i plecione – stylowe, bardzo uniwersalne,

– bransoletki drewniane – wyjątkowe, wyróżniające się,

– bransoletki bangle – wygodne, idealne na każdą okazję. 

Imiona dzieci zazwyczaj wygrawerowane są na płaskiej powierzchni bransoletki, umieszczone na posrebrzanej lub pozłacanej płytce, czy też drewnie. W tańszych modelach litery umieszczane są na koralikach. Często producenci mają w swojej ofercie dodatkowe opcje, jak np. wybór czcionki grawera czy jego wielkości i rozmieszczenia. 

Bransoletka dla mamy z imionami dzieci – prezent idealny?

Bransoletka damska z imionami dzieci to przede wszystkim prezent bardzo uniwersalny, z którego na pewno ucieszy się każda mama (do kupienia m.in. na https://mokait.com.pl/bransoletki-dla-mamy). Dobrze dobrane będą mogły cieszyć oko i przypominać o ukochanych pociechach każdego dnia w pracy i w domu. Dodatkowo są świetnym dodatkiem do codziennego ubioru, a nawet większych wyjść, są więc prezentem praktycznym, który z pewnością nie zostanie odłożony i zapomniany, ale będzie towarzyszył mamie każdego dnia. 

Dodaj komentarz